Jak przygotować placówkę medyczną do e-skierowań oraz zasady ich wystawianiaOd 8 stycznia zmieniają się obowiązki w zakresie wystawiania e-skierowań - transformacja cyfrowa. Serdecznie zapraszamy do pogłębiania wiedzy, szczególnie darmowej.

Data wydarzenia: 24 Nov 2020 Strona wydarzenia: https://bit.ly/3pFVKXr Organizator: Wolters Kluwer Polska Kontakt do organizatora: PL-poczta@wolterskluwer.com Bezpłatny webinar: Jak przygotować placówkę medyczną do e-skierowań oraz zasady ich wystawiania 24 listopada 2020 r,. godz. 9:15 8 stycznia 2021 r. wchodzi w życie obowiązek wystawiania e-skierowań (wszystkie wskazane w przepisach rodzaje skierowań będą od tego dnia funkcjonowały wyłącznie w postaci cyfrowej). Ich wprowadzenie niesie za sobą szereg korzyści dla podmiotów leczniczych, ale też wymaga od świadczeniodawców podjęcia szeregu działań mających na celu podłączenie się do systemu.

W jaki sposób wdrożyć e-skierowania w placówce medycznej?


Jakie podmioty oraz na jakie świadczenia zdrowotne będą musiały wystawiać e-skierowania?

Zapraszamy na webinarium, które poprowadzi: Michał Oleksy, Kierownik Wydziału Wdrożeń e-skierowania w Centrum e-Zdrowia.

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie